Monday, 17 May , 2021
امروز : دوشنبه, ۲۷ اردیبهشت , ۱۴۰۰ - 6 شوال 1442
شناسه خبر : 18960
  پرینتخانه » برگزیده تاریخ انتشار : 13 اردیبهشت 1400 - 23:37 |

سرپرست جدید کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران معرفی شد

– اخبار فرهنگی – به گزارش گزارشگران، مراسم تکریم حمیدرضا حبیب‌الهی، مدیرکل پیشین و معارفه حمیدر..

سرپرست جدید کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران معرفی شد

سرپرست جدید کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران معرفی شد – اخبار فرهنگی –

به گزارش گزارشگران، مراسم تکریم حمیدرضا حبیب‌الهی، مدیرکل پیشین و معارفه حمیدرضا متقی، سرپرست جدید اداره کل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور معاون بهداشت و درمان بنیاد برگزار شد. عبدالرضا عباسپور، معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران در این نشست ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات حاضران، گفت: کمیسیون پزشکی یکی از حساس‌ترین بخش‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران و درحقیقت درگاه ورود متقاضیان احراز ایثارگری و جانبازی است و حساسیت در احقاق حق متقاضیان کمیسیون ضروری است.

معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران ادامه داد: پزشکان، دبیران و سایر کارکنان کمیسیون پزشکی همواره سعی کرده اند با دقت و حساسیت پرونده عزیزان جانباز را بررسی کنند تا خدای ناکرده حقی از کسی ضایع نشود و هیچ عاملی بر تعیین جانبازی تاثیرگذار نیست. کمیسیون پزشکی اقدامات تخصصی و کارشناسی خود را بر اساس آیین نامه های ابلاغی انجام می دهد و در این مسیر نهایت دقت در بررسی پرونده ها صورت می پذیرد. رؤسای بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز همواره بر این موضوع تاکید دارند که اسناد و مدارک پزشکی متقاضیان باید در جلسات کمیسیون پزشکی با ظرافت و طمانینه مورد بررسی قرار گیرد و در تعیین درصد این عزیزان نهایت دقت به عمل آید.

عباسپور با بیان اینکه با جابجایی افراد در مسئولیت های مختلف در حقیقت سنگر خدمت جابجا می شود افزود: این جابجایی ها فرصتی را برای خدمت در قسمت های جدید در اختیار افراد می گذارد که باید از این فرصت به خوبی استفاده شود. بنیاد شهید و امور ایثارگران همواره قدردادن زحمات تمام کارمندان خود خواهد بود و حضور افراد در قسمت های جدید به منظور بهره مندی از تجربیات و نظرات آنان انجام می شود تا در نهایت منجر به افزایش رضایت در جامعه محترم ایثارگری شود.

معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن توصیه به سرپرست جدید اداره کل کمیسیون پزشکی جهت پیگیری فعالیت‌های این کمیسیون با جدیت و دقت بیش از پیش، عنوان کرد: تاکید رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بر رعایت حفظ شأن عزیزان مراجعه‌کننده به بنیاد است. البته این احترام و حفظ شان ایثارگران همواره سرلوحه خدمات بنیاد شهید و امور ایثارگران بوده است، اما باید سعی کنیم با رعایت هرچه بیشتر این موضوع شان این عزیزان بیش از پیش حفظ شود. نهایت سعی ما باید بر این باشد زمانی که متقاضی از کمیسیون خارج می‌شود، رضایت قلبی داشته باشد. البته نتیجه کمیسیون یک پروسه تخصصی است اما رفتار ما باید به‌گونه‌ای باشد که این عزیزان احساس کنند شأن آنها در کمیسیون حفظ شده است.

هماهنگی بنیاد شهید با بیش از ۵۰ دستگاه به منظور استخدام ایثارگران

حمیدرضا حبیب‌الهی مدیرکل سابق کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز در این نشست ضمن تقدیر از اعتماد مجموعه بنیاد شهید و امور ایثارگران به وی در مدت مسئولیت در کمیسیون پزشکی، عنوان کرد: خوشبختانه در این مدت توانستیم یک رابطه بسیار خوب با همه همکارانم در این اداره کل و تمامی استان‌ها داشته باشیم.

سیدحمیدرضا متقی، سرپرست اداره کل کمیسیون پزشکی بنیاد نیز ضمن تشکر از اعتماد مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران برای واگذار کردن این مسئولیت خطیر به وی، تصریح کرد: اداره‌کل کمیسیون پزشکی یکی از پرچالش‌ترین و حساس‌ترین ادارات بنیاد شهید و امور ایثارگران است و امیدوارم بتوانیم با عملکرد مناسب پاسخ اعتماد مسئولان بنیاد را بدهیم.

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.